MESA MAKİNA; YERİNDE ÇÖZÜM

MESA Makina otomotivden savunma sanayiine, medikal sektöründen enerji sektörüne kadar tüm alanlarda alüminyum ve dökme demir ürünlerine çözüm üretmekte, müşterilerine montaja hazır parça sunmaktadır.

hata: Döküm

Birçok ilkleri gerçekleştirme becerisi yanında tecrübeli insan gücü ve bilgi birikimine sahip olan Mesa Makina, Türkiye’deki dökümhaneler içinde Sfero, SiMo, Yüksek Nikelli, Yüksek Kromlu ve Yeni Nesil dökme demirlerin dökümünü gerçekleştiren ilk firmalardandır. 

Bugün, sunmuş olduğu üst kalite ve güvenilirliği sayesinde, 3 kıtada otomotiv, raylı sistemler, enerji, tarım, medikal endüstrilerinin tüm tanınmış markaları, orijinal ekipman üreticileri ve birincil tedarikçileri Alüminyum, Gri, Sfero, Vermiküler döküm ve alaşımları için Mesa Makine ile işbirliği yapmaktadır.

ÜRÜNLER

MESA MAKİNA otomotivden savunma sanayiine, sağlık sektöründen enerji sektörüne kadar tüm alanlara döküm, talaşlı imalat, co-design, testler ve montaj ile hizmet sunmaktadır.

MESA Makina, zamanında teslim ve toplam kalitede süreklilik ilkeleri ile müşteri memnuniyetine daima öncelik vermektedir. 

hata

:

3 KITADA

12 ÜLKEDE